Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

koltukyikama

KOLTUK YIKAMA

En iyi, son teknoloji cihazlarımız ile yüksek nitelikte Kuru Temizleme hizmeti sunuyoruz. Gönül rahatlığıyla koltuklarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Elbiselerinizin azami standartlarda temizlenip tarafınıza teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Yorgan Yıkama

Yorgan ve battaniyeleriniz kumaş ve dolgu özelliklerine göre temizlik operasyonuna alınırlar. Endüstriyel makineler de özellikle hijyen şartlarına uygun olarak ince bir temizlik gerçekleştirilmektedir. Hizmet arz edenlerin bir başka bireyin eşyalarıyla beraber temizliği Yeşil Yol Kuru Temizleme de  kesinlikle uygulanmaz. Eşyalarınız tek tek ve hijyenik olarak temizlenmektedir..

yorgan
perde

PERDE YIKAMA

Stor ve zebra perde temizliği son derece dikkat isteyen ve temizliğin her aşamasının titizlikle yerine getirilmesi ihtiyaç duyulan bir işlemdir.Perdelerin üzerlerinde bulunan apre diye adlandırılan kumaşı sertleştiren ve aynı zamanda Yüzey koruyucu özelliği bulunan kimyasalın zarar görmemesi gereklidir.Eğer ki apre zarar görürse perdeleriniz özelliğini yitirir ve sıradanlaşırlar. Sert duruşu bozulur yüzeyde bombeleşmeler ve tahrişler kaynaklanır,güzel duyu kaybolur.Böyle bir durumda kullanıcılar çoğu zaman perdelerini değişiklik yapmak yoluna giderler ve bu durum maalesef minimum 2 katı maliyetle gerçekleşir. YEŞİL YOL Kuru Temizleme olarak verdiğimiz temizlik hizmetinde belirttiğimiz bütün hassasiyetler ön planda tutulmuştur.Perdelerinize mutlaka tazyiklı su tutulmaz,saplı fırça vb. Kullanılarak ölçüsüz ve plansız baskılar uygulanmaz. Mekanik hasar verebilecek aslabir araç-gereç/ekipman kullanılmaz.

ÜTÜ

Birçoğumuz için ütülemek zahmetli ve süre alan bir iştir. Sizin için ütüleme işlemini hepimiz devralıyoruz, üstelik giysileriniz çağdaş endüstriyel ütü makinelerimiz ile son derece güvenli olarak ürüne özel tekniklerle ütülenip tarafınıza teslim ediliyor.

ütü

Koltuk Yıkama | Halı Yıkama | Yorgan Yıkama | Perde Yıkama | Ütü

© 2018 Türkay Art. Tüm Hakları Saklıdır.