BLOG

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır ?

Temmuz 25, 2020
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Koltuk, kanepe, yatak, sandalye, minderler ilk olarak ıslatılır. Islatma işlemi, bir kova suyu koltuğunuzun üzerine dökmek gibi değildir. Tamamiyle ıslanması ve kirlerin çözülebilmesini sağlayacak miktarda olmalıdır. Kısa bir müddet beklenir ve organik doğru şampuan ile koltuklarınızın kirlerinden arındırılması işlemi yapılır. Daha sonra, sahiden çok kuvvetli endüstri tipi vakumlama sistemi ile koltuk veya yatak ürününüze atılmış şampuan geri çekilir. Vakumlayarak çekmek, oldukça ehemmiyetli bir konudur. Doğru vakumlama yapılmamış bir işlem sonrasında, koltuğun veya yatağın suyu ve kiri kustuğunu görebilirsiniz. Gittiğimiz pek çok noktada, suyu ve kiri kusmuş koltuk, yatak, sandalye ve minderlerle karşılaşmaktayız.

Koltuk Yıkandıktan Sonra :

Kirlerinden arındırılan koltuğun, varsa kirleri için uygun organik şampuanı ile elde yumuşak fırça ile fırçalanması işlemi gerçekleştirilir. Bu evrede, müdahale edilmemiş pek çok kirin çok rahat çıktığını sizlerde bizlerle birlikte göreceksiniz.

Bizler olası olduğunca hiç müdahale edilmemiş kir olmasını istesekde, çoğunlukla ilk müdahalenin müşterilerimiz tarafından yapıldığını biliyoruz. Ve üzerinden bir kaç sene geçmiş olan koltuk takımları ile de karşılaşmaktayız. Bu şekilde olması, hemen hemen kirlerin çıkartılabilmesini olanaksıza yakın oranda yükseltmektedir.

Hemen peşinden su verilip durulanır. Sonra durulama suyu tamamiyle vakumlanıp çekilir. Müşterimize teslim edilir. Yıkanıp hijyenik temizliği yapılan koltuk, yatak gibi ürünlerinizi; Yaz aylarında hane veya büro camlarını açarak 6 saat sonrasında kullanabilir vaziyette olduğunu görebilirsiniz. Kış aylarında ise, 8 saat gibi bir vakit dilimi çoğunlukla yeterli olmaktadır. Verdiğimiz müddetler abartılıdıdır. Genelde müesseseye müddetini, en az iki saat aşağı çekebileceğinizi bilmelisiniz.

Netice Odaklı Hizmet Kalitesi :

Organik, hijyenik ve kaliteli koltuk yıkama hizmetini, diğer hoşnut müşterilerimiz gibi sizde yaşayarak görebileceksiniz.
Bizler her ne kadar buradan bir kaç satır ile sizlere bilgi vermeye çalışsakta, temizliği yapılmış, “Ben Temiz ve Hijyeniğim” dercesine kendini gösteren koltuk ve yatak gibi olamaz.

POST A REPLY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koltuk Yıkama | Halı Yıkama | Yorgan Yıkama | Perde Yıkama | Ütü

© 2018 Türkay Art. Tüm Hakları Saklıdır.